سفارش تبلیغ
صبا ویژن

لغو تغییر در کنکور 89

ارسال شده توسط محمدمهدی محمودی در 89/5/23 11:30 عصر

به‌نام خدا

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تشریح دلایل تأثیر معدل به جای نمرات دروس و سوابق تحصیلی در کنکور 89 گفت: با توجه به تصمیم گیری اعضای کارگروه ماده 4 قانون پذیرش دانشجو به این نتیجه رسیدیم که امسال نیز معدل را در کنکور تأثیرگذار کنیم تا حقی از کسی ضایع نشود. محمد حسین سرورالدین در گفتگو با مهر افزود: با توجه به تصمیم گیری اعضای کارگروه ماده 4 قانون پذیرش دانشجو که یک ماه قبل تشکل شده به این نتیجه رسیدیم که امسال نیز مانند ساال گذشته معدل را در کنکور تأثیرگذار کنیم تا حقی از کسی ضایع نشود. وی اظهار داشت: زمانی می توان دروس را در قبولی کنکور تأثیرگذار کرد که آموزش و پرورش بتواند اطلاعات تمامی دروس تعیین شده سال سوم تمامی داوطلبان کنکور سراسری را برای سازمان سنجش ارسال کند. رئیس سازمان سنجش با اشاره به مشکل امسال در عدم تأثیر نمرات دروس در کنکور گفت: وزارت آموزش و پرورش نتوانست نمرات دروس تمامی داوطلبان کنکور را ظرف مدت تعیین شده به سازمان سنجش ارائه دهد از این رو مجبور شدیم به میزان 15 درصد معدل سال سوم دبیرستان را برای داوطلبان نظام جدید سال های 84 به بعد کنکور اعمال کنیم. وی اظهار داشت: این 15 درصد در نمره کل داوطلبان تأثیر گذاشته است و رتبه اعلام شده بر این اساس به دست آمده است. سرورالدین گفت: آموزش و پرورش باید با برنامه ریزی مناسب برای همه دروس داوطلبان فایلی تهیه و به موقع به سازمان سنجش ارائه دهد. به گزارش مهر، سازمان سنجش از زمان ثبت نام داوطلبان کنکور اعلام کرده بود که امسال نمرات دروس را به جای معدل در کنکور به میزان 15 درصد محاسبه خواهد کرد و حتی دروس تاثیرگذار در کنکور نیز اعلام شده بود.

منبع خبر : جهان نیوز 


آزمون‏های سال 89 سازمان سنجش آموزش کشور

ارسال شده توسط محمدمهدی محمودی در 89/5/2 5:19 عصر

                                                             به‌نام خدا
بدینوسیله زمان برگزاری آزمون‌های سال 89 سازمان سنجش آموزش کشور بعد از تاریخ 02/05/89 به شرح ذیل جهت اطلاع داوطلبان عزیز اعلام می‌گردد:
کارشناسی ناپیوسته 89               7/5/89
فنی و حرفه‌ای 89                         8/5/89                   
فنی و حرفه‌ای 89 ( ویژه ادامه‌تحصیل در مؤسسات غیر انتفاعی )            26/6/89
لازم به‌ذکر است ثبت‌نام دانش‌آموختگان هنرستانی جهت شرکت در آزمون فنی و حرفه‌ای ( ویژه ادامه‌تحصیل در مؤسسات غیر انتفاعی ) تا چهارم مردادماه تمدید شد.


تعطیلات تابستانی مؤسسه

ارسال شده توسط محمدمهدی محمودی در 89/5/2 11:43 صبح

به‏نام خدا

به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز می رساند بدینوسیله تعطیلات تابستانی مؤسسه از شانزدهم لغایت بیست و هفتم مردادماه اعلام می‏گردد. در ایام تعطیلات شما می‏توانید درخواست‏های خود را از طریق همین وبلاگ در قسمت نظرات ارسال نمایید.

 


محمد حسین یادگاری به سرپرستی جهاد دانشگاهی منصوب شد

ارسال شده توسط محمدمهدی محمودی در 89/5/2 7:50 صبح

رئیس جمهوری با تقدیر از زحمات طیبی در 3 سال گذشته، حکم سرپرستی یادگاری در جهاد دانشگاهی را صادر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از فارس، در پی انتخاب ریاست جدید جهاد دانشگاهی توسط هیات امناء این نهاد علمی فرهنگی، طی حکمی از سوی رئیس جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی محمدحسین یادگاری به عنوان سرپرست جهاد دانشگاهی منصوب شد.
متن حکم سرپرستی یادگاری در جهاد دانشگاهی که از سوی رئیس جمهور صادر شده به شرح ذیل می‌باشد؛
جناب آقای دکتر محمدحسین یادگاری
براساس ماده 7 اساسنامه جهاد دانشگاهی و مصوبه جلسه 29/4/89 هیئت امناء جهاد دانشگاهی و به استناد نامه شماره 197/م د ش مورخه 30/4/89 دبیر محترم شورای عالی انقلاب فرهنگ به موجب این حکم به عنوان سرپرست جهاد دانشگاهی منصوب می‌شوید. امیدوارم با استفاده از مجموعه نیروهای متعهد این نهاد ارزشمند و همه ظرفیت‌های علمی و فنی آن در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.
بر اساس این گزارش، رئیس جمهور همچنین طی نامه جداگانه‌ای از زحمات حمیدرضا طیبی در طی دوره مسئولیت ایشان به عنوان رئیس جهاد دانشگاهی تقدیر و تشکر کرد. یادآور می‌شود تا کنون رحمتی 2 دوره و منتظری نیز 3 دوره ریاست جهاد دانشگاهی را به عهده داشته‌اند و طیبی نیز در 3 سال گذشته نخستین دوره ریاست بر جهاد دانشگاهی را تجربه کرد که در اوایل آذرماه سال‌ گذشته مدت قانونی حکم ریاستش بر جهاد دانشگاهی به پایان رسیده بود و سرانجام پس از 9 ماه، تکلیف ریاست این نهاد علمی فرهنگی با انتخاب محمدحسین یادگاری مشخص شد. بنابراین گزارش، حمید رضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی، محمد محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، کامران دانشجو وزیر علوم، مرضیه دستجردی وزیر بهداشت، محمد رضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، ابراهیم عزیزی معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، علیرضا فرهمند رئیس جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، حمیدرضا صادق محمدی رئیس جهاد دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت و فرامرز حق‌شناسی عضو جهاد دانشگاهی اعضای هیئت امناء هستند.
دکتر محمد حسین یادگاری در سال 1380دکترای خود را در رشته قارچ شناسی پزشکی در دانشگاه تربیت مدرس دریافت نمود .کار تحقیقاتی خود را در زمینه اثر مانو پروتئین دیواره سلولی کاندیدا البیکنس بر الگوی ترشحی سیتوکاینهای لنفوسیتها در موش بالبسی انجام داد.  در زمینه‌های تحقیقاتی تخلیص آنتی ژنهای عوامل قارچی ـ بررسی آن بر روی سیستم ایمنی و بررسی تأثیر عوامل ضد قارچی (گیاهان داروئی) برروی عوامل قارچی و الگوی ملکولی قارچ‌شناسی پزشکی  علاقمند به فعالیت میباشد. برای هردوی این عزیزان آرزوی توفیق و خدمت به خلق را از درگاه باریتعالی مسئلت داریم.


رئیس جدید جهاد دانشگاهی منصوب شد

ارسال شده توسط محمدمهدی محمودی در 89/4/29 12:45 صبح

دکترمحمد حسین یادگاری جایگزین دکترطیبی در ریاست جهاد دانشگاهی شد.

در جلسه‌ هیئت امنای جهاد دانشگاهی که ظهر روز دوشنبه مورخ 28/04/89 برگزار شد، اعضای هیئت امنا محمد حسین یادگاری معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس را جایگزین طیبی در ریاست این نهاد کردند.حکم ریاست دکتر طیبی در جهاد دانشگاهی از پائیز سال 1388 پایان یافته بود و از آن زمان تا کنون جلسه هیئت امنا برای تعیین ریاست جدید جهاد تشکیل نشده بود. ایشان از پائیز 85 به مدت 3 سال ریاست جهاد دانشگاهی را به عهده داشتند.


 دکتر محمد حسین یادگاری در سال 1380دکترای خود را در رشته قارچ شناسی پزشکی در دانشگاه تربیت مدرس دریافت نمود .کار تحقیقاتی خود را در زمینه اثر مانو پروتئین دیواره سلولی کاندیدا البیکنس بر الگوی ترشحی سیتوکاینهای لنفوسیتها در موش بالبسی انجام داد.  در زمینه های تحقیقاتی          
1ـ تخلیص آنتی ژنهای عوامل قارچی و
بررسی ان بر روی سیستم ایمنی  2 ـ بررسی تأثیر عوامل ضد قارچی (گیاهان داروئی) برروی عوامل قارچی 3- الگوی ملکولی قارچ‌شناسی پزشکی  علاقمند به فعالیت میباشد. برای هردوی این عزیزان آرزوی توفیق و خدمت به خلق را از درگاه باریتعالی مسئلت دارم.


تصویب رشته های کاردانی برای هنرستان های فنی حرفه ای در مؤسسه

ارسال شده توسط محمدمهدی محمودی در 89/4/27 12:53 عصر

به نام خدا
شورای گسترش وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری مجوز برگزاری دوره‌های ذیل را جهت فارغ التحصیلان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای برای مقطع کاردانی در مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی یزد را از مهر سال تحصیلی 90 ـ 89 صادر نمود.

شعبه یزد:
الکتروتکنیک ـ برق صنعتی
کامپیوتر ـ نرم افزار
ساختمان ـ کارهای عمومی ساختمان
شعبه اشکذر
کامپیوتر ـ نرم افزار
حسابداری و بازرگانی ـ حسابداری
شعبه اردکان
گرافیک ـ گرافیک ( برای نیمسال دوم )
نقشه کشی معماری ـ معماری
هنرهای تجسمی ـ نقاشی ( برای نیمسال دوم ) 
تاریخ دریافت کارت اینترنتی : 23/06/1389 لغایت 25/06/1389
تاریخ برگزاری آزمون : 26/06/1389